Złe nawyki przyczyną zmarszczek

kremKażda kobieta marzy o tym, aby wyglądać pięknie nie tylko w pierwszym etapie swojego życia, ale i wówczas, gdy jej koleżanki zaczynają mieć już problemy ze zmarszczkami. Teoretycznie wydaje się, że realizacja tego marzenia nie powinna być trudna. Producenci tacy, jak choćby Oriflame przygotowują niezawodne kremy przeciwzmarszczkowe, a powszechny dostęp do nich sprawia, ze nawet kobiety, które nie przepadają za spacerami po drogeriach mogą bez trudu wejść w ich posiadanie. Niestety, nawet najlepsze kosmetyki nie mogą zagwarantować nam pożądanego przez nas efektu, jeżeli nie będziemy dbały o siebie, gdy zaś kobiety pytane są o to, co powinny robić, aby w przyszłości unikać zmarszczek, zazwyczaj wzruszają dość bezradnie ramionami i nie potrafią udzielić właściwej odpowiedzi.

Dość często mówi się o tym, że zła dieta oraz skłonność do zbyt częstych wizyt na solarium to swego rodzaju zaproszenie, jakie wystosowuje się do zmarszczek. Każda konsultantka oriflame na czym polega z pewnością zwróci nam jednak uwagę i na to, że równie niebezpieczna jest skłonność do częstego korzystania z klimatyzatora. W wielu polskich biurach klimatyzacja to standard i naprawdę trudno jest wymagać od pracodawcy, aby specjalnie dla nas zmieniał swoje nawyki, należy jednak pamiętać, że długie przebywanie w klimatyzowanych pomieszczeniach wysusza skórę, a jej odwodnienie przyspiesza pojawianie się widocznych efektów jej starzenia.

Kupując szwedzkie kosmetyki zastanówmy się nad tym, w jakich warunkach pracujemy i z jakimi niezdrowymi nawykami najtrudniej jest nam walczyć. W sprzedaży dostępne są przecież specjalne kremy dla pań ceniących sobie wizyty na solarium oraz tych, które narażają swoją skórę na ciągły kontakt z dymem nikotynowym. Być może któryś z nich okaże się rozwiązaniem zbawiennym i w naszym przypadku.

Podobne posty: