Aksamitne ciało

W jaki sposób dbać o skórę, by była gładka niczym jedwab? To bardzo proste!

W reklamach zawsze prezentowane ciała delikatne, jedwabiście gładkie, idealne… Czy uważasz, że taką skórę może mieć jedynie pani z telewizji, ponieważ ma ona możliwość korzystania z niebotycznie drogich, profesjonalnych zabiegów ujędrniających, odżywczych i pielęgnujących? Jesteś w błędzie. Takie ciało, godne gwiazdy telewizji może mieć każda kobieta. Bez względu na wiek, ilość czasu i grubość portfela. Katalog Oriflame prezentuje gotowe rozwiązania, wystarczy po nie sięgnąć.

Podstawą pielęgnacji ciała jest kompleksowa pielęgnacja, która opiera się głównie na codziennym stosowaniu balsamu nawilżającego, wygładzającego skórę i zmniejszającego jej suchość. Niejednokrotnie, zwłaszcza w okresie zimowym, gdy na pielęgnację skóry zwracamy mniejsza uwagę, zwłaszcza skóra na nogach staje się mocno wysuszona. Utrata wody spowodowana jest mniejszą ilością spożywanych płynów a także ciągłym kontaktem skóry z ubraniami (zwłaszcza skóry nóg).

ladies clubOprócz aplikacji balsamu, należy poważnie potraktować stosowanie peelingów. Najlepiej robić to regularnie 2-3 razy w tygodniu. Dzięki tego rodzaju kosmetykom pozbędziesz się zrogowaciałego naskórka a skóra stanie się delikatniejsza i jędrniejsza. Jest to efektem masażu. Gdy nakładasz produkt z drobinkami i pocierasz, pobudzane są receptory w skórze, które pobudzają mikro krążenie. Zabieg ten ma zbawienny wpływ na skórę, dlatego warto o nim pamiętać.

Aby łatwiej było włączyć te zasady pielęgnacji, w życie, dobrze byłoby gdyby używanie kosmetyków sprawiało przyjemność. Dlatego wybieraj te, które uważasz za swoje ulubione – ze względu na zapach, konsystencję, efekt który pozostawiają.

Aby uzyskać więcej informacji, warto skontaktować się z konsultantem firmy Oriflame lub najpierw przeglądnąć katalog np. tutaj: https://klub-konsultantek.pl/katalog-oriflame

Podobne posty: